انواع گریس پمپ سطلی

10 / 10
از 12 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 12 آذر 1398 در ساعت 15 : 56 دقیقه 12/3/2019 3:56:46 PM | نظرات کاربران ( 0 )

گریس پمپ سطلی بادی  با کارایی بالا با نسبت فشار 1:10 تا 1 : 75 و فلوی خروجی بالا و یکنواخت عملیات تزریق گریس را انجام می دهد. عملکرد بدون توقف و عمر طولانی، ساخت بدنه پمپ از آلیاژ با کیفیت عالی و ماشین کاری دقیق اجزای پمپ، قطعات مقاوم در برابر سایش، قابلیت حمل آسان از مزایای گریس پمپ سطلی بادی گراکو Graco آمریکا می باشد.

گریس پمپ سطلی پنوماتیکی ساخت گراکو آمریکا دارای کیفیت بسیار بالایی است. این دستگاه گریس پمپ بادی یک پکیج کامل می باشد که دارای یک گریس پمپ سطلی پنوماتیکی صنعتی با نسبت فشار 1:10 تا 1 : 75 بسته به انتخاب مشتری، یک عدد شلنگ فشار قوی، کلت یا گان فشار قوی گریس، مخزن 5 تا 50 کیلویی، لاستیک یا صفحه فلاورپلیت که روی گریس قرار میگیرد تا مواد گریس را تحت فشار قرار دهد، واحد مراقبت هوا(شامل فیلتر، رگلاتور، روانکار) که برای تمیز کردن باد و تنظیم فشار ورودی باد استفاده میشود که در مسیر هوای ورودی به گریس پمپ قرار میگیرد ، 2 عدد چرخ یا چرخ دستی که زیر مخزن نصب میشود می باشد. این پکیج کامل گریس پمپ سطلی پنوماتیکی بدون نیاز به هیچ قطعه دیگر آماده برای استفاده می باشد. در صورت تمایل این پکیج را می توانید به همراه قرقره شیلنگ جمع کن اتوماتیک سفارش دهید که این قرقره ها داری شیلنگ 15 متری هیدرولیکی می باشندو

ویژگی های عالی گريس پمپ های سطلی پنوماتیکی موجب شده که این دستگاه  در کارخانجات صنعتی ،ماشین آلات راهسازی ،تعمیرگاهای اتوبوس و ماشین آلات حمل و نقل سنگین، صنایع خودروسازی، کشاورزی، دریایی، ساختمانی و صنعتی پرکاربرد باشند.

ویژگی های گریس پمپ سطلی پنوماتیکی

1- مناسب برای کاربردهای با حجم بالا و عملکرد پایدار.

2- کارایی راحت و نصب آسان

3- پکیج کامل گریس پمپ سطلی پنوماتیکی برای استفاده راحت تر.

4- راه حل مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای گریس کاری آسانتر.

نوع دیگری از گریس پمپ سطلی به صورت دستی می باشد. این مدل گریس پمپ ها برای کارگاههای کوچک، اتوسرویس ها و مکانهایی که کمپرسور هوا وجود ندارد مناسب هستند. مخزن این گریس پمپ ها 3،5 ، 16 و 20 کیلویی می باشد. دارای شیلنگ و نازل گریس هستند و برای روانکاری ماشین آلات گزینه مناسبی می باشند. 

شرکت توان پایش تامین کننده انواع گریس پمپ سطلی پنوماتیکی و سطلی دستی می باشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :