بومی سازی و سختکاری انواع تیغه های میکسر در کارخانجات گندله سازی

10 / 10
از 25 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 17 خرداد 1400 در ساعت 17 : 33 دقیقه 6/7/2021 5:33:14 PM | نظرات کاربران ( 0 )

شرکت توان پایش ماد با همکاری شرکت مارتک فرانسه از حدود 15 سال پیش در ایران ، اقدام به مشاوره ، تامین و اجرای انواع پوشش های ضد سایش از جنس تنگستن کارباید نموده است.

با توجه به نوع سایش در شاول ها و تیغه های میکسر در کارخانجات گندله سازی ، استاندارد افزایش طول عمر این قطعات ، استفاده از سیم جوش و پودرهای تنگستن می باشد که دارای سختی سایشی حداکثر 3500 H.V. است.

لازم به ذکر است با توجه به توانمندی این شرکت در تولید انواع تیغه و نیز انجام عملیات سختکاری ، این شرکت در حال حاضر بصورت تخصصی در حال ساخت و سختکاری انواع شاول و تیغه میکسر برای کارخانجات گندله سازی می باشد.

 

از دلایل اقتصادی و فنی عقد قرارداد با این شرکت وجود حجم قابل توجه تنگستن در انبارها به واسطه ارتباط مستقیم و نمایندگی رسمی  شرکت مارتک فرانسه می باشد. لذا تنگستن همواره با بهترین قیمت در ایران از طریق این شرکت توزیع میگردد.

در طی این سال ها شرکت های زیادی وجود داشته اند که اقدام به تولید انواع تیغه و شاول میکسر نموده و مواد مورد نیاز برای سختکاری را از این شرکت خریداری نموده اند و با قیمت های بالاتری به مصرف کنندگان ارائه کرده اند.

لازم به ذکر است کلیه خدمات شرکت توان پایش شامل مهندسی معکوس ، تهیه نقشه های سه بعدی و دو بعدی ، ساخت توسط ماشین های CNC و سختکاری توسط نفرات آموزش دیده (دارای گواهینامه از شرکت مارتک فرانسه) و کنترل کیفیت توسط گروه مهندسی این شرکت طبق استانداردهای جهانی انجام می شود.

 

 

در انتها ، این شرکت آمادگی خود را جهت تولید و سختکاری انواع شاول و تیغه های میکسر با گارانتی و خدمات پس از فروش و نیز با حداقل قیمت اعلام می دارد.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :