خرید گریس پمپ برقی

10 / 10
از 12 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 6 مهر 1398 در ساعت 12 : 37 دقیقه 9/28/2019 12:37:08 PM | نظرات کاربران ( 0 )

خرید گریس پمپ برقی مورد استفاده در سیستم روانکاری مرکزی اتوماتیک که بتواند به طور منظم و برنامه ریزی شده عملیات گریس زنی را انجام دهد بسیار مهم است.

اگر به هر دلیلی عملیات گریس زنی متوقف شود در اثر اصطکاک، افزایش دما و آلودگی، ماشین آلات دچار خوردگی می شوند. همچنین، متوقف نمودن ماشین آلات برای برطرف نمودن عیب نیز بسیار زمان بر و هزینه بر است. پس در بحث تعمیرات و نگهداری (نت) توجه به موضوع روانکاری بسیار مهم است. 

روانکاری ایده آل، گریسکاری ماشین آلات صنعتی در بازه های زمانی تنظیم شده با مقادیر مشخص است.

یک گریس پمپ برقی  مرکزی دیجیتال تمام نیاز ها برای زمان دهی و تنظیم دبی برطرف می کند.

 گریس پمپ برقی در صنایع مختلف( کارخانجات سیمان، صنعت خودروسازی، فولاد، معدن، ماشین آلات راهسازی ،توربین های بادی، بچینگ و هر ماشینی که روانکاری منظم و دایمی برای آن دارای اهمیت فراوان است) استفاده می شود.

بعضی از گریس پمپ های برقی اتوماتیک نیستند به همین دلیل برای آنها باید از یک تابلو کنترل استفاده کرد و فقط می توان دبی گریس پمپ را با خود دستگاه گریس پمپ تنظیم کرد.

گریس پمپ دیجیتال برقی 203 لینکلن آلمان بر روی خود کنترلر جهت زمان بندی را دارد. با تنظیم این گریس پمپ می توان بابت گریسکاری منظم آسوده خاطر بود. این گریس پمپ دارای سه پمپ المنت است که می تواند مستقیم به نقاط روانکاری لوله کشی شود و یا از طریق مقسم گریس عملیات گریس زنی را انجام دهد.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :