شرایط گارانتی

9 / 10
از 16 کاربر

محصولات شرکت کیپه

کلیه محصولات شرکت کیپه که از شرکت توان پایش به فروش می رسند دارای دو سال گارانتی عملکرد و 10 سال خدمات پس از فروش طبق مقررات شرکت کیپه می باشند.در صورت نیاز، شرایط کلی گارانتی از طریق وب سایت www.vossloh_kiepe.com قابل دانلود می باشد. لازم به ذکر است شکستگی و آسیب فیزیکی و همینطور ورود غبار داخل سوئیچ به دلیل نحوه مونتاژ غلط، تحت گارانتی نمی باشد.

======================================================

محصولات شرکت لینکلن

کلیه محصولات شرکت SKF لینکلن که از شرکت توان پایش به فروش می رسند دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات  پس از فروش طبق ضوابط شرکت SKF می باشند.لازم به ذکر است قطعات مصرفی شامل گارانتی نمیباشند.

======================================================

شرایط عمومی گارانتی تجهیزات روانکاری

1- گارانتی فقط شامل خرابی های ناشی از کارکرد تحت شرایط نرمال و توصیه شده می باشد.

2- اشکالات فنی ناشی از حوادثی نظیر نوسانات برق، ضربه، آتش، آب و عدم دقت کافی در استفاده و نگهداری صحیح تجهیزات، از شمول ضمانت خارج است.

3- هرگونه خرابی ناشی از استفاده گریس آلوده و هرگونه شرایط خارج از استاندارد اعلام شده در کاتالوگ، تحت گارانتی نخواهد بود.

4- گارانتی شامل کلیه قطعات و لوازمی است که در دستگاه اصلی به کار رفته، بنا براین لوازم جانبی مانند سیم کشی و لوله کشی و...  مشمول ضمانت نمی باشد.

5- برای کلیه دستگاههای اصلی باید از تجهیزات جانبی از قبیل واحد مراقبت هوا، فیلتر گریس و... طبق توصیه سازنده برای محافظت از تجهیز استفاده شود، در غیر این صورت محصول از گارانتی خارج می شود. 

 

شرایط عمومی گارانتی تیغه ها و شاول های سختکاری شده

1- قطعات سختکاری شده فقط در شرایط عادی کارکرد شامل گارانتی می باشد.

2- آسیب دیدگی قطعات بر اثر ورود ضایعات غیر متعارف و ضربه شامل گارانتی نمی باشد.

3- خرابی های ناشی از اشکالات موجود در نقشه های ارسالی و همچنین تعیین متریال نامناسب توسط مشتری شامل گارانتی نمی باشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :