گریس پمپ

9 / 10
از 141 کاربر

 گریس پمپ ها ابزاری هستند که جهت انتقال گریس استفاده می شوند. نکته مهم در انتخاب گریس پمپ اول غلظت گریس یا همان NLGI  می باشد و دوم نیروی محرکه گریس پمپ است. اکثر گریس پمپها، گریس با غلظت  تا NLGI 2  را پمپاژ می کنند. گریس پمپها از منظر نیروی محرکه به گریس پمپهای برقی، گریس پمپ بادی، گریس پمپ هیدرولیکی و یا گریس پمپ دستی تقسیم می شوند.  

نکته مهم دیگر در انتخاب گریس پمپ، مقدار خروجی آن می باشد. گریس پمپها در بیشترین مقدار می توانند تا 8 کیلو در دقیقه گریس تزریق کنند. در تجهیزات کوچک با مقدار مورد نیاز کم گریس، می توان از گریس پمپهای پدالی یا دستی استفاده نمود و در مقادیر زیاد گریس، می توان از گریس پمپهای برقی یا بادی استفاده نمود. 

انتخاب گریس پمپ مرکزی در تجهیزات صنعتی بستگی به مقدار مورد نیاز گریس، در نقاط گریس خور تجهیز می باشد.  در نظر داشته باشید گریس پمپهای بادی ارزانتر و مقرون به صرفه تر از گریس پمپهای برقی هستند. ولی از نظر اطمینان به عملکرد هر دو در یک سطح هستند. 

برای سیستمهای مرکزی گریس کاری، می توان از گریس پمپهای برقی برند دروپسا و آی ال سی ایتالیا و برند ورنر، دلیمون و لینکلن آلمان و از گریس پمپهای بادی برند گراکو آمریکا، ساموا اسپانیا و پیوزی ایتالیا استفاده نمود. 

 قیمت گریس پمپها به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. در صورت نیاز به دریافت قیمت گریس پمپ و با توجه به رنج وسیع گریس پمپها، لطفا با کارشناسان شرکت توان پایش تماس بگیرید.

 

12345مجموع 83 محصول
12345مجموع 83 محصول

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :