انواع پمپ واسکازین

10 / 10
از 13 کاربر

 برای انتقال و تزریق واسکازین نیز همانند روغن، انواع پمپ دستی واسکازین، پمپ پنوماتیک واسکازین و پمپ برقی واسکازین وجود دارند. تنها تفاوت بین پمپ واسکازین و پمپ روغن در میزان فشار ایجاد شده توسط پمپ می باشد. اغلب پمپ های پنوماتیک روغن را می توان به عنوان پمپ واسکازین استفاده نمود مشروط بر آنکه افت فشار در لوله های خروجی پمپ به درستی محاسبه شده و لوله ها با قطر مناسبی انتخاب شده باشند.

اغلب از پمپ های پیستونی اهرمی به عنوان پمپ واسکازین دستی استفاده می شود و در ابعاد مختلفی برای مخازن یا بشکه ها ساخته می شوند.

پمپ واسکازین

قیمت پمپ واسکازین, خرید پمپ واسکازین بادی, فروش پمپ واسکازین سطلی, پمپ واسکازین پنوماتیکی, پمپ واسکازین بشکه ای گراکو, نمایندگی گراکو آمریکا, Graco, شرکت توان پایش, پمپ واسکازین دستی

با توجه به اینکه غلظت واسکازین بالاتر از روغن می باشد لذا پمپ واسکازین برقی عموماً از نوع دنده ای می باشند. هرچند که می توان از اسکرو پمپ ها هم به عنوان پمپ واسکازین برقی استفاده نمود. اما قیمت پمپ های اسکرو به مراتب بالاتر می باشد و شاید صرفه اقتصادی نداشته باشند.

 

پمپ واسکازینپمپ واسکازین

 

پمپ واسکازین برقی، اسکرو پمپ واسکازین، پمپ واسکازین دنده ای

پمپ واسکازین پنوماتیکی معمولاً دارای نسبت فشارهای 3:1 تا 15:1 بوده و لذا می توانند واسکازین را با فشار مناسبی به مسافت های مورد نیاز ارسال کنند. البته باز تأکید می شود که برای ارسال واسکازین آنچه بسیار پر اهمیت است محاسبه دقیق افت فشار و انتخاب سایز لوله درست می باشد.

همچنین برای انتقال واسکازین با حجم زیاد می توان از پمپ های دیافراگمی استفاده نمود. این پمپ ها می توانند تا 1000 لیتر بر دقیقه فلو خروجی داشته باشند. فقط باید درنظر داشت که فشار خروجی این پمپ ها پایین و بسته به فشار هوای ورودی تا حداکثر 10 بار می باشد.

جهت مشاهده انواع پمپ واسکازین کلیک کنید.

انواع پمپ واسکازین

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :