مزایای گریس پمپ برقی گراکو Graco مدل G3

10 / 10
از 16 کاربر

روانکاری یکی از اصلی ترین ارکان نگهداری در ماشین آلات دوار به شمار می رود. استفاده از روانکار و تجهیزات روانکاری تاثیر قابل توجهی در کاهش اصطکاک و در نتیجه کاهش دما و سایش سطوح دارد.

از آنجا که گریس پمپ مهمترین قسمت یک سیستم روانکاری است انتخاب گریس پمپی که قابل اعتماد باشد بسار مهم است. شرکت گراکو Graco آمریکا سالها تجربه در زمینه تولید سیستم های انتقال سیال و تجهیزات روانکاری اعم از گریس پمپ برقی، گریس پمپ بادی بشکه ای، مقسم گریس و ... دارد. گریس پمپ برقی G3 ساخت شرکت گراکو Graco است که دارای مزایای زیادی است و در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت:

1-      گریس پمپ برقی گراکو Graco مدل G3 دارای 1 تا 3 خروجی ( پمپ المنت) برای استفاده در ماشین آلاتی است که سه نقطه روانکاری دارند. در صورتیکه نقاط روانکاری بیشتر از این تعداد باشد می توان گریس پمپ برقی گراکو Graco مدل G3 را به همراه مقسم گریس در یک سیستم انشعابی Progressive استفاده گرد.

2-      گریس پمپ برقی گراکو Graco مدل G3 دارای حجم مخازن مختلف 2، 4، 8، 12 و 16 لیتری می باشد. به این ترتیب در ماشین آلاتی که نیاز به گریسکاری کمی دارند از حجم مخزن کوچک و در ماشین آلات با تعداد نقاط روانکاری زیاد می توان از مخازن بزرگ استفاده کرد.

3-      پمپ المنت گریس پمپ برقی گراکو Graco مدل G3 دارای خروجی های متغیر 2، 3 و 4 سانتیمتر مکعب در دقیقه است. به این ترتیب با خرید یک مدل پمپ المنت می توان میزان گریس در هر نقطه روانکاری را به مقدار دلخواه تنظیم کرد.

4-      مخزن گریس پمپ برقی گراکو Graco مدل G3 دارای دو مدل می باشد. یک مدل دارای همزن است که در نتیجه از دو فاز شدن گریس جلوگیری می شود. مدل دیگر دارای صفحه هادی یا Follower plate است. گریس پمپ برقی گراکو Graco مدل G3 با صفحه هادی را می توان در هر حالتی به عنوان مثال افقی نصب کرد.

5-      گریس پمپ برقی گراکو Graco مدل G3 را می توان به همراه سیستم کنترل یا بدون آن خریداری کرد و از PLC ماشین استفاده کرد.

6-      گریس پمپ برقی گراکو Graco مدل G3 می تواند به سیستم هشدار سطح گریس مخزن مجهز شود. به این ترتیب هنگام اتمام گریس در مخزن گریس پمپ برقی گراکو Graco مدل G3 این سیستم آلارم می دهد و اپراتور متوجه قطع عمل گریسکاری می شود.

برای مشاهده انواع گریس پمپ برقی کلیک کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :